U-9

sobota, 21.06.2014

SKUPINA A
OMŠ KLADUŠA 2008 (BIH)
NŠ LEVČKI (SLO)
NK DRENOVO (HRV)
NK KRŠKO (SLO)
NK HAJDUK CRNOGORAC (HRV)


SKUPINA B
NK BREŽICE 1919 "X" (SLO)
NK BISTRA (HRV)
ONS TALENT - CAZIN (BIH)
NK KOLPA (SLO)
NK ŠENTJERNEJ (SLO)

SKUPINA C
NK BREŽICE 1919 "Y" (SLO)
NK ROGAŠKA (SLO)
NK SUTLA (HRV)
NK JESENICE (SLO)
NK SAMOBOR


EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
NK KOLPA (SLO) NK ŠENTJERNEJ (SLO) 1:0
NK JESENICE (SLO) NK SAMOBOR 1:5
OMŠ KLADUŠA 2008 (BIH) NŠ LEVČKI (SLO) 0:5
NK BREŽICE 1919 "X" (SLO) NK BISTRA (HRV) 0:6
NK BREŽICE 1919 "Y" (SLO) NK ROGAŠKA (SLO) 3:0
NK DRENOVO (HRV) NK KRŠKO (SLO) 0:0
ONS TALENT - CAZIN (BIH) NK KOLPA (SLO) 0:3
NK SUTLA (HRV) NK JESENICE (SLO) 0:2
NŠ LEVČKI (SLO) NK HAJDUK CRNOGORAC (HRV) 2:1
NK BISTRA (HRV) NK ŠENTJERNEJ (SLO) 7:2
NK ROGAŠKA (SLO) NK SAMOBOR 1:4
OMŠ KLADUŠA 2008 (BIH) NK DRENOVO (HRV) 1:3
NK BREŽICE 1919 "X" (SLO) ONS TALENT - CAZIN (BIH) 2:0
NK BREŽICE 1919 "Y" (SLO) NK SUTLA (HRV) 5:0
NŠ LEVČKI (SLO) NK KRŠKO (SLO) 1:2
NK BISTRA (HRV) NK KOLPA (SLO) 1:0
NK ROGAŠKA (SLO) NK JESENICE (SLO) 3:1
NK DRENOVO (HRV) NK HAJDUK CRNOGORAC (HRV) 4:1
ONS TALENT - CAZIN (BIH) NK ŠENTJERNEJ (SLO) 1:0
NK SUTLA (HRV) NK SAMOBOR 1:9
OMŠ KLADUŠA 2008 (BIH) NK KRŠKO (SLO) 0:4
NK BREŽICE 1919 "X" (SLO) NK KOLPA (SLO) 2:3
NK BREŽICE 1919 "Y" (SLO) NK JESENICE (SLO) 2:0
NŠ LEVČKI (SLO) NK DRENOVO (HRV) 2:1
NK BISTRA (HRV) ONS TALENT - CAZIN (BIH) 1:0
NK ROGAŠKA (SLO) NK SUTLA (HRV) 2:0
OMŠ KLADUŠA 2008 (BIH) NK HAJDUK CRNOGORAC (HRV) 0:3
NK BREŽICE 1919 "X" (SLO) NK ŠENTJERNEJ (SLO) 4:1
NK BREŽICE 1919 "Y" (SLO) NK SAMOBOR 0:1
NK KRŠKO (SLO) NK HAJDUK CRNOGORAC (HRV) 4:0

EKIPA 1 EKIPA 2   REZULTAT
KRŠKO BREŽICE X ČETRTFINALE 8:0
NK KOLPA BREŽICE Y ČETRTFINALE 2:2 (po penalih NK  Kolpa)
SAMOBOR LEVČKI ČETRTFINALE 0:2
NK BISTRA NK DRENOVO ČETRTFINALE 2:0
KRŠKO KOLPA POLFINALE 1:1 (po penalih NK Krško)
LEVČKI BISTRA POLFINALE 1:2
KOLPA LEVČKI 3. MESTO 1:1 (po penalih NK Kolpa)
KRŠKO BISTRA 1. MESTO 1:2



Najboljši vratar: Medved Val iz NK Krško
najboljši strelec: Mihael Bužič iz NK Bistra
Najboljši igralec: Milanovič Lan iz NK Krško